POKOJE W HOTELU KUŹNIA W BYDGOSZCZY
 

Oddajemy do Państwa dyspozycji 14 pokoi jedno i dwuosobowych w tym 2 komfortowe apartamenty.

Apartamenty
Apartament 2-osobowy z możliwością dodatkowego spania dla dwóch osób.
W części mieszkalnej pokoju znajduję się łóżko o wymiarach 160 na 200 cm, skórzany komplet wypoczynkowy: kanapa i dwa fotele oraz komplet nowoczesnych mebli: szafki nocne, szafa ubraniowa, biurko, lustra, bagażnik, lampki nocne. Pokój wyposażony jest w telewizor LCD z telewizją satelitarną typu nTv, sprzęt (CD,VCD,DVD,USB,mp3), telefon, radio, lodówkę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, duża wanna, suszarka do włosów. Pokój posiada bezpłatny stacjonarny i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokoje
Pokój 2-osobowy. W części mieszkalnej pokoju znajdują się 2 łóżka o wymiarach 90 na 200 cm lub jedno łóżko o wymiarach 160 na 200 cm. Pokój wyposażony jest w komplet nowoczesnych mebli: szafki nocne, szafa ubraniowa, biurko, lustra, bagażnik, lampki nocne. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów. Pokój posiada bezpłatny stacjonarny i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Pokój 3-osobowy. W części mieszkalnej pokoju znajdują się łóżka o wymiarach 160 na 200 i 90 na 200 cm lub 3 osobne łóżka o wymiarach 90 na 200 cm. Pokój wyposażony jest w komplet nowoczesnych mebli: szafki nocne, szafa ubraniowa, biurko, lustra, bagażnik, lampki nocne. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów. Pokój posiada bezpłatny stacjonarny i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pozostałe udogodnienia:

- bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu
- bezpłatna prasa
- bezpłatne mapki i informatory o mieście
- monitorowany parking
- ogródek letni